تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸  ساعت : ۰۹:۳۶
 

باید کلیه مصوبات کارگروه تسهیل اجرایی شود باید کلیه مصوبات کارگروه تسهیل اجرایی شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری ۳۶۴ جلسه و اجرایی شدن ۷۱ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، "جهانگیر شاهمرادی" در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز که صبح امروز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت در استانداری البرز برگزار شد گفت: تعداد ۳ هزار و ۴۹۹ پرونده در این ۳۶۴ جلسه تسهیل مطرح شده که از ۴ هزار و ۵۱۱ مصوبه کارگروه ۷۱ درصد آن اجرایی شده است.

وی افزود: ۳/۷ درصد مصوبات کارگروه مرتبط با تامین اجتماعی، ۵/۴ درصد امور مالیاتی و ۲۶/۲ درصد مربوط به دستگاههای خدمات رسان شامل ادارات گاز، برق، آب، محیط زیست، شهرداری ها و... است.

شاهمرادی سهم بخش بانکی را از مصوبات کارگروه ۶۴/۷ درصد دانست و تصریح کرد: تسهیلات سرمایه ثابت ۸/۶ درصد، تسهیلات سرمایه در گردش 44/7 درصد و استمهال بدهی ۱۱/۴ درصد از مصوبات این کارگروه را به خود اختصاص داده اند.

رئیس سازمان صمت استان البرز در ادامه اظهار داشت: برای پیشبرد اهداف این کارگروه حضور مدیران ارشد دستگاههای اجرایی در این جلسات الزامی بوده و دستگاهها موظف به اجرایی کردن کلیه مصوبات این کارگروه هستند.

بنا به گفته این مقام مسول بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، اختیارات کارگروه استانی ستاد تسهیل افزایش خواهد یافت و هیچگونه بهانه ای برای عدم اجرای مصوبات کارگروه از طرف دستگاهها پذیرفتنی نیست.

فایل دانلود:

کد خبر : 12633

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.