تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۴۱
 

البرز در بحث درآمد هزینه ای، سطح انتظار سیستم مالیاتی کشور را برآورده کرده است/اداره امور مالیاتی نقش غیرقابل انکاری در تحقق شعار سال، عمران و آبادانی البرز دارد/ رونق تولید و ایجاد اشتغال باید در البرز با جدیت و عزمی راسخ، عملیاتی شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سال رونق تولید باید بستری فراهم شود که چرخ حرکت واحدهای صنعتی از حرکت باز نماند از این رو اداره امور مالیاتی همچنان نقش غیر قابل انکاری در این راستا دارد


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی ظهر سه شنبه در بازدید از اداره کل امور مالیاتی استان با اشاره به اینکه این اداره نقش اثرگذار و بی بدلیلی در سال رونق تولید دارد، افزود: حدود هزار کارشناس در این اداره، خدمات لازم را به حدود 100 هزار مودی البرزی ارائه می دهند.
وی ادامه داد: یکی از محورترین ادارات استان که می تواند برای واحدهای تولیدی، اصناف، واحدهای خدمات رسان و ... و در عمران و آبادانی استان تاثیر بسزایی داشته باشد، امور مالیاتی است.
شهبازی با بیان اینکه سال 97 درآمد ارزش افزوده البرز 400 میلیارد تومان بوده است، گفت: این اعتبار برای عمران و آبادانی استان به شهرداری ها، دهیاری های، سلامت و... در البرز اختصاص داده شد که در مجموع 90 درصد درآمدهای استان از محل مالیات ها تامین می شود.
وی افزود: 97 درصد سطح انتظاری که سیستم مالیاتی کشور داشته در بحث درآمد -هزینه ای در استان محقق شده که این توفیق جای خرسندی دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: طی صحبت با برخی از مودیان مشخص شد، کسانی در خصوص پرداخت مالیات مشکل و یا اعتراضی داشتند، با دید باز و روی گشاده کارشناسان، پاسخ مناسبی دریافت کرده است.
وی با بیان اینکه سال 98 سال بسیار مهمی در حوزه اقتصاد است، گفت: فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید و ایجاد اشتغال باید در البرز با جدیت و عزمی راسخ، عملیاتی شود.
شهبازی افزود: در راستای اشتغال البرز، متعهد به ایجاد 43 هزار شغل در سال 98 شده ایم که عملکرد این اداره تاثیر بسزایی در تحقق این امر دارد.
وی عنوان کرد: در سال رونق تولید باید بستری فراهم شود که چرخ حرکت واحدهای صنعتی از حرکت باز نماند از این رو اداره امور مالیاتی همچنان نقش غیر قابل انکاری در این راستا دارد.
استاندار البرز گفت: امید است این مجموعه با همین روند بتوانند اسباب رضایتمندی مردم را فراهم کنند.
وی افزود: مدیرکل امور مالیاتی البرز عضو مهمی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است که با تعامل مجموعه ستاد در صورت بروز مانعی در حوزه مالیاتی واحدهای تولیدی بر اساس دستور رییس جمهور، نسبت به تقسط و یا استمهال مالیات واحدهای تولید، صنعتی، کشاورزی و ... اقدام خواهد کرد.
شهبازی خاطرنشان کرد: نظارت بر روند خدمت رسانی دستگاهها به مردم و جلب رضایت عمومی از دغدغه‌های اصلی من است.

فایل دانلود:

کد خبر : 12384

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۶

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.