تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۲۰:۳۰
 

مدیران باید در حیطه کاری خود اشراف کامل اطلاعاتی داشته باشند/مدیران استانداری باید در تحقق اهداف عمران و آبادانی البرز پیشرو باشند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: یکی از ماموریت های مهم ما در البرز پیگیری اهداف و دستورات استاندار محترم البرز است چراکه وی بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید به تحقق اهداف نظام در البرز می پردازد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور در جلسه شورای مدیران حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: توفیق در نیل به اهداف سازمان در گرو تلاش های مدیران و کارکنان ساعی، مصمم و پرانرژی است.

وی ادامه داد: واکنش مناسب در موقعیت های اضطراری و عملکرد مناسب نسبت به شرایط مختلف از ویژگی های کارکنان خوب یک مجموعه است.

درویش پور با بیان اینکه مدیران برای ارزیابی و پویایی کارکنان باید شاخص تعریف کنند، گفت: براین اساس هدف گذاری صحیحی صورت می گیرد و مجموعه با راهبردهای تعیین شده، حرکت می کنند.

وی افزود: یکی از ماموریت های مهم ما در البرز پیگیری اهداف و دستورات استاندار محترم البرز است چراکه وی بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید به تحقق اهداف نظام در البرز می پردازد.

معاون استاندار البرز اضافه کرد: ما بعنوان مدیران و مسئولان استانداری البرز مسئولیت خطیری بر عهده داریم که باید با بهترین عملکرد، الگوی سایر مدیران دستگاه های اجرایی در تلاش، اتحاد و انسجام باشیم.

وی با اشاره به اینکه ما بعنوان مدیران استانداری باید نظارت و پیگیری امور را به جد در دستور کار داشته باشیم، عنوان کرد: مکاتبات اداری باید کارشناسانه و فنی همراه با پیگیری های دقیق و مجدانه باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 12377

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۶

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.