تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۲:۵۲
 

رونق تولید در البرز را با راهبردهای مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهوری دنبال می کنیم/ از اینکه شاهد بالندگی نیروهای متخصص ایرانی هستم، خرسندم/تمام قد از بسترهای تولید و اشتغال البرز حمایت می کنیم/بروزترین فناوری تولید لوکوموتیو به همت فرزندان ایرانی در البرز وجود دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهوری درصدد ایجاد بسترهای مناسب حمایتی برای رونق تولید و بهره برداری از امکانات داخلی موجود در البرز هستیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از بخش های مختلف شرکت لوکوموتیوسازی مپنا که صبح دوشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه عزم و تلاش متخصصان ایرانی در این شرکت را ارج می نهم، افزود: در این مجموعه، همت فرزندان ایرانی زمینه ساز شعف و خرسندی شده است.
وی ادامه داد: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری مزین به نام رونق تولید شده، فرصت کوتاهی دست داد که از این توانمندی های داخلی بازدید کنیم.
شهبازی با اشاره به اینکه شاهد بالندگی نیروهای متخصص ایرانی هستیم، گفت: تلاش های ارزشمندی برای تولید و راه اندازی لوکوموتیو بعنوان یک محصول استراتژیک برای کشور در این مجموعه صورت گرفته است.
وی افزود: فناوری تولید در این مجموعه بروز است و جای خرسندی دارد که مواد اولیه تولید لوکوموتیو های با قدرت باری و مسافری نیز در همین شرکت تولید می شود.
استاندار البرز با بیان اینکه بهترین و باصرفه ترین حمل و نقل از طریق ریل صورت می گیرد، اضافه کرد: این مجموعه خوب، نیاز کشور را در حوزه ریلی تامین می کند.
وی ضمن آرزوی توفیق برای تمامی دست اندرکاران این مجموعه، گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهوری درصدد ایجاد بسترهای مناسب حمایتی برای رونق تولید و بهره برداری از امکانات داخلی موجود در البرز هستیم.
شهبازی افزود: منابع داخلی ما نامحدود است و عزم راسخی برای رونق تولید در البرز وجود دارد.
وی عنوان کرد: با تمام اختیارات خود در استان بدنبال این هستیم که چرخ تولید حتی یک لحظه نیز از حرکت باز نماند.

فایل دانلود:

کد خبر : 12362

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۳

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.