تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۳:۲۳
 

بدور از حواشی و امور فرسایشی، به توسعه همه جانبه البرز می پردازیم/مدیران برای ایجاد امید و نشاط در البرز با جدیت برمدار شعار سال حرکت کنند/رونق تولید و انتخابات، مهمترین دغدغه های مدیریتی البرز در سال ۹۸ است/باید برای خدمت به مردم برنامه ریزی داشته باشیم

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه باید برای خدمت به مردم برنامه ریزی داشته باشیم، گفت: رشد و توسعه همه جانبه استان در گرو همگرایی، تعامل، اتحاد و انسجام است تا حرکت منظمی برای رسیدن به اهداف توام با کار گروهی شکل گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای معاونین استانداری البرز که صبح یکشنبه در دفتر استاندار برگزار شد؛ با تاکید بر اینکه امسال برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف شعار سال مبنی بر رونق تولید و برگزاری انتخابات باشکوه اسفند ماه از اهم برنامه های استان است، افزود: باید برنامه محور در راستای نیل به اهداف اقدام و عمل کنیم.
وی با اشاره به بیانات امیدبخش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نه جنگ می شود و نه مذاکره می کنیم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با بیانات روشن گرانه، آینده نگری و تدابیر راهبردی، همواره نظام را از شرایط سخت و برهه های حساس عبور داده اند.
شهبازی خطاب به معاونین و مدیران استانداری، گفت: انتظار می رود تمامی کارگروه های تخصصی استان فعال شوند و برنامه عملیاتی خود برای تحقق شعار سال را ارائه دهند.
وی افزود: مدیران باید با تدابیری که اتخاذ می کنند، ضمن گره گشایی از مشکلات و موانع مردم با حفظ روحیه خودباوری و مثبت اندیشی، امید و نشاط را در جامعه رواج دهند.
استاندار البرز اضافه کرد: معاونین و مدیران کل استانداری باید با بازدیدهای هدفمند و پیگیری روند تحقق وعده های دولت تا حصول اعتماد و رضایت مردم پای کار باشند چراکه بطن جامعه با مشاهده اقدامات و به ثمر رسیدن اهداف نظام به امید و همدلی می رسد.
وی با اشاره به اینکه فرمانداران باید برای تحقق شعار سال برنامه های خود را اعلام کنند، گفت: فرمانداران باید در محل خدمت خود حضور جدی و محسوس داشته باشند و بویژه در مواقع بحران و بروز چالش ها مردم شاهد تلاش های آنها در شهرستان ها باشند.
شهبازی با بیان اینکه باید برای خدمت به مردم برنامه ریزی داشته باشیم، افزود: رشد و توسعه همه جانبه استان در گرو همگرایی، تعامل، اتحاد و انسجام است تا حرکت منظمی برای رسیدن به اهداف با کار گروهی شکل گیرد.
وی ضمن اشاره به انتصابات استان گفت: بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید مشی اعتدال را در پیش گرفته ام و در انتصابات فارغ از گرایش ها و جناح بندی ها بدنبال بکارگیری نخبگانی هستم که بتوانند در مسیر اهداف رشد و توسعه البرز یاری گر ما باشند.
استاندار البرز با اشاره به اینکه گوش ما برای نقدها باز است و با برخورد امنیتی دهان کسی را نمی بندیم، افزود: در قضاوت ها و نقدها باید اخلاق مدار باشیم و براساس آموزه های دینی و شرعی، حفظ آبروی افراد را در نظر بگیریم.
وی بر ضرورت ابهام زدایی و بیان حقایق به افکار عمومی تاکید کرد و ادامه داد: برای تنویر افکار عمومی باید تولید محتوا برگرفته از حقایق را داشته باشیم که در این راستا تشکیل جلسات منظم شورای اطلاع رسانی مورد تاکید است.
شهبازی گفت: با عقیده راسخ به کارگروهی، تفویض اختیار به معاونین، فرمانداران و مدیران کل را داشته ام و در مقابل نیز با نظارت دقیق بر امور محوله، انتظار بهترین و مطلوب ترین برنامه ریزی ها و اقدامات را از آنها دارم.
وی افزود: از معاون هماهنگی امور عمرانی نیز انتظار می رود که نسبت به بررسی وضعیت شهرهای استان و نظارت بر روند پروژه های آنها اهتمام ویژه ای داشته باشد.
استاندار البرز با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه 98 خاطرنشان کرد: جلسات ستاد انتخابات باید هر هفته تشکیل شود.
وی در پایان گفت: باید این هنر را داشته باشیم که با وجود اختلاف نظرها به گفتمانی مشترک برای عمران و آبادانی استان برسیم بنابراین بدور از امور فرسایشی که در نتیجه پرداختن به حواشی حاصل می شود، به توسعه همه جانبه البرز می پردازیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 12356

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.