تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۰۵
 

پایانه صادراتی البرز با بررسی و مکان یابی دقیق ایجاد می شود/با استقرار دفتر گمرک شهرک صنعتی اشتهارد امور بازرگانی واحدهای مستقر تسهیل شد/اکنون زمان تئوری پردازی نیست بلکه باید وارد میدان عمل برای رونق تولید شویم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با ایجاد بسترهای لازم درصدد حضور بازرگانان و تولیدکنندگان البرز در نمایشگاه های تخصصی کشورهای همسایه هستیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای توسعه صادرات غیرنفتی استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بمناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان به تشریح شرایط کنونی کشور پرداخت و افزود: این جلسه با سایر نشست ها متفاوت بود چراکه تعدادی از فعالان بخش خصوصی حضور یافتند.
وی ادامه داد: برای استقرار و راه اندازی نمایشگاه بین المللی استان البرز در گذشته تلاش های بسیاری صورت گرفته ولی متاسفانه نتیجه بخش نبوده است.
شهبازی گفت: در اولین جلسه شورای توسعه استان زمین مورد نیاز نمایشگاه دائمی بین المللی البرز در اختیار شرکت نمایشگاهی استان قرار می گیرد.
وی افزود: پایانه صادراتی استان نیز از مطالبات دیرینه البرز است که کلیات ایجاد آن به تصویب رسیده و طی بررسی و مکان یابی دقیق امر ایجاد آن دنبال می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: با پیگیری های جدی، استقرار دفتر گمرک شهرک صنعتی اشتهارد نیز محقق شد و برندهای کوچک و بزرگ مستقر در این شهرک می توانند اقدامات و ثبت سفارش خود را براحتی انجام دهند.
وی گفت: با ایجاد بسترهای لازم درصدد حضور بازرگانان و تولیدکنندگان البرز در نمایشگاه های تخصصی کشورهای همسایه هستیم.
شهبازی افزود: تئوری پردازی در چنین جلسات حائز اهمیت جایز نیست بلکه باید به دنبال تحقق و عملیاتی کردن مصوبات باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 12320

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.