تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۴۹
 

آئین تجلیل از مدرسین برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز


رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در جشن تقدیر از مدرسین برتر اعلام کرد:
با اجرای طرح ساماندهی، گواهی مدرسین مورد تایید وزارت علوم قرار خواهند گرفت
آئین نکوداشت مقام معلم و تجلیل از مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز عصر یکشنبه در سالن همایش استاد سیروس صابر  برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز؛ دکتر پیمان دانش کار آراسته از اجرای طرح ساماندهیِ مدرسین دانشگاه جامع علمی خبر داد و اعلام کرد: گواهی تمام مدرسینی که در این طرح شرکت کرده‌اند، مورد تایید وزارت علوم قرار خواهد گرفت.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز ضمن تبریک‌ روز معلم به تمامی اساتید، مدرسین و معلمان دلسوز کشور که چراغ روشنگر علم و هدایت را در دست دارند، اظهار داشت: طبق سنت هر ساله، این دانشگاه نیز همانند سایر مجامع علمی اقدام به تقدیر از برترین‌ مدرسین خود کرده است؛ گرچه به دید ما تمامی مدرسین این دانشگاه افرادی زبده و درخور تقدیر هستند.
دکتر پیمان دانش کار آراسته با بیان اینکه امروز به مناسبت روز معلم و به واسطه زحماتی که این مدرسین طی یک سال اخیر کشیده‌‌اند، به عنوان نمونه از ۲۰ مدرس برتر تقدیر می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به چک‌‌لیست‌های ارسالی از سوی ستاد مرکزی دانشگاه و ابلاغ آن به مراکز آموزش عالی علمی کاربردی استان، مستندات، توسط مدرسین تهیه و به کارگروه مربوطه تحویل شد که بعد از بررسی و  امتیازدهیِ  پرونده‌ها ۲۰ مدرس برتر مورد تقدیر قرار گرفتند. 
وی ضمن ‌تبریک مجدد روز معلم به ۴۰۰۰ مدرسی که در دانشگاه‌ جامع علمی کاربردی البرز رسالت آموزش به ۲۷ هزار دانشجوی این مراکز را عهده‌دار هستند، گفت: همه این مدرسین مایه افتخار ما هستند و از برخی اساتید در مراکز نیز تقدیر خواهد شد. 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که امسال نیز جذب مدرس خواهید داشت، اظهار داشت: برخی استانها جذب مدرس خواهند داشت. از آنجایی که در استان البرز سال ۹۷ فراخوان جذب مدرس داشته‌ایم، امسال باید بر حسب نیاز‌سنجی انجام شده تصمیم لازم را گرفت. وی اطمینان داد که این دانشگاه در حوزه تدریس دروس نهاد در البرز  پذیرش مدرس خواهد داشت. 
دانش کار آراسته همچنین از برگزاری دروه‌های تربیت مدرس خبر داد و گفت: امسال نیز آموزش مدرسان طبق روال هر سال انجام خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: امسال دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز ظرفیت و آمادگی آموزش به 350 مدرس را دارد.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی گواهی تمام مدرسینی که در این طرح شرکت کرده‌اند مورد تایید وزارت علوم قرار خواهند گرفت، گفت: این امر در جذب آنان در دانشگاهها و مجامع علمی کشور و اشتغال‌زایی آنان بسیار موثر خواهد بود. 

فایل دانلود:

کد خبر : 12271

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۱

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.