تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸  ساعت : ۱۰:۲۵
به مناسبت فرا رسیدن سال نو صورت گرفت؛
 

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان البرز با رییس سازمان دامپزشکی کشور

روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه دکتر توکلی مدیر کل دامپزشکی استان البرز به همراه دکتر طرق معاون سلامت، دکتر جمالی معاون توسعه مدیریت و منابع، حاج آقا محبی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ضمن دیدار با دکتر رفیعی پور رییس سازمان دامپزشکی کشور با وی گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز؛ دکتر توکلی با تبریک فرا رسیدن سال جدید و با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته در دامپزشکی استان البرز جهت کمک به رونق تولید محصولات دامی و نظارت بهداشتی بر تولید فرآورده های خام دامی با کیفیت خواستار افزایش اعتبارات ملی برای دامپزشکی استان تازه تاسیس البرز شد.

وی افزود: با رایزنی های صورت گرفته با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و تلاش مسئولین دامپزشکی استان، قول مساعد در خصوص موافقت با افزایش اعتبارات تملکی داده شده است ولی همچنان برای پیشبرد وظایف در راستای اهداف تعیین شده نیاز به حمایت و تخصیص اعتبارات بیشتر از سوی سازمان دامپزشکی وجود دارد.

با عنایت به اینکه تلاش های مدیرکل دامپزشکی استان از طریق استانداری و برنامه و بودجه استان منجر به افزایش اعتبارات استان شده است رییس سازمان دامپزشکی کشور نیز جهت افزایش اعتبارات ملی قول مساعد دادند.

در ادامه دکتر رفیعی پور اظهار داشت: لازم است ادارات کل دامپزشکی استان ها با استفاده از ظرفیت های روسای ستادی و روسای ادارات دامپزشکی شهرستان ها و با رایزنی های مستمر و پیگیری های مورد نیاز با فرمانداران در افزایش اعتبارات شهرستان و استان تلاش نمایند و سازمان دامپزشکی کشور نیز آمادگی دارد در این خصوص  هرگونه کمک و مساعدت را انجام دهد.


فایل دانلود:

کد خبر : 11937

منبع : روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :