تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸  ساعت : ۲۰:۴۱
 

هواپیمایی بوئینگ ۷۴۷ حامل کمک های مردمی البرز به مقصد خوزستان پرواز می کند/کمپ البرز در خوزستان به مردم آسیب دیده از سیل امداد و خدمات ارائه می دهد/البرز با ابلاغ وزیر کشور معین خوزستان برای خدمات رسانی شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی هماهنگی های صورت گرفته با وزیر راه و شهرسازی هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ شامل اقلام جمع آوری شده از سوی مردم البرز برای مردم خوزستان به وزن ۱۰۰ تن به پرواز در خواهد آمد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از روند ارسال کمک های البرز به مناطق سیل زده خوزستان در فرودگاه پیام با اشاره به اینکه اکنون چهارمین پرواز حامل کمک های مردمی البرز به خوزستان بارگیری می شود، افزود: پیش از این ۲ پرواز با هواپیمای ۳۳۰ و یک پرواز با هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ از طریق فرودگاه مهرآباد ارسال شده بود.

وی ادامه داد: ۳ پرواز قبل با همراهی و تعامل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقلامی به وزن ۵۰ تن بود. 

شهبازی با بیان اینکه یک هواپیمای ۳۳۰ نیز حامل کمک های مردمی به مقصد فرودگاه خرم آباد برای مردم سیل زده لرستان اعزام شد، گفت: اکنون نیز یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ طی هماهنگی های صورت گرفته با وزیر راه و شهرسازی اقلامی که از سوی مردم البرز برای خوزستان جمع آوری شده را به وزن ۱۰۰ تن به پرواز در خواهد آمد. 

وی با اشاره به اینکه با توجه به دستور وزیر محترم کشور  البرز نیز استان معین خوزستان برای امداد و خدمات رسانی شد، افزود: کمک های ارسال شده شامل، پتو، چادر، مواد غذایی، لوازم بهداشتی و... است.

استاندار البرز اضافه کرد: این اقلام در کمپی که از سوی البرز در خوزستان طی هماهنگی با استاندار خوزستان ایجاد شده،  ساماندهی می شود و در اختیار هموطنان آسیب دیده قرار می گیرد. 

وی گفت: جمع آوری کمک ها همچنان ادامه دارد و فردا نیز یک هواپیمای ایلشن ۷۶ اقلامی را به سمت لرستان خواهد رساند.

شهبازی افزود: تمامی اقداماتی که از سوی البرز صورت می گیرد در حوزه امداد و خدمات تجمیع شده و در کمپ البرز در خوزستان اقدامات لازم صورت می گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 11892

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۷

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :