تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸  ساعت : ۰۳:۴۰
 

بازدید سرزده معاون استاندار از نوروزگاه کاخ مروارید/باید خدماتی فاخر و درخور مردم فهیم البرز و گردشگران سراسر کشور در نوروزگاه ها و ستادها ارائه شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز سرزده از نوروزگاه کاخ مروارید و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز و روند ارائه خدمات به مسافران نوروزی بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع استانداری البرز، دکتر علی درویش پور در نخستین روز از تعطیلات نوروزی، کیفیت خدمات رسانی به مسافران نوروزی را بسیار حائز اهمیت دانسته و از این روند به صورت سرزده بازدید کرده و دستور لازم را برای رفع نقاط ضعف و کاستی ها صادر می کند.
معاون استاندار البرز در بازدید از نوروزگاه کاخ مروارید در مهرشهر کرج، طی نشستی راهکارها و راهبردهای لازم را جهت ارتقا برگزاری مراسم نوروز و استقبال از مردم البرز و مسافران نوروزی ارائه داد.
وی بر این باور است که در حین برگزاری مراسم در نوروزگاه ها باید آسیب شناسی صورت گیرد و نقاط ضعف برطرف شود، همچنین این امر با رصد روزانه اخبار توسط دبیرخانه ستاد در پایان هر روز محقق می شود.
دکتر درویش پور ارائه خدمات فاخر و درخور به مردم شریف البرز و گردشگران سراسر کشور را مورد تاکید قرار داد.
وی تاکید کرد که نظافت غرفه ها و زیبایی های بصری برای جذب گردشگران و همچنین طراحی برنامه های ویژه هنری برای مخاطبان باید در دستور کار قرار گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 11721

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.