تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  ساعت : ۲۲:۳۷
 

روابط عمومی چشم بینای دستگاه است/روابط عمومی استانداری باید حقیقت و واقعیت اقدامات و دستاوردهای دولت و نظام را انعکاس دهد/تکریم ارباب رجوع تکلیف تمامی مدیران، مشاوران و کارشناسان است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بخش بزرگی از دغدغه های موجود در جامعه و رسانه ها ناشی از ابهامات است که اگر این ابهامات به درستی برطرف شود بسیاری از مشکلات و سوتعبیرها نیز از بین می رود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در جلسه معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری که بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه روابط عمومی مسئولیت انعکاس دستاوردهای دولت را دارد، افزود: روابط عمومی متعلق به دولت است و باید حقیقت و واقعیت اقدامات و عملکرد دولت و نظام را اطلاع رسانی کند.
وی با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی را بسیار ویژه می بینم، ادامه داد: کار ما ابهام زدایی و تنویر افکار عمومی است و در بکارگیری نیروی انسانی سمت و سوی افراد تعیین کننده نیست بلکه هر کسی در جهت تحقق برنامه های دولت و آرمان های نظام همسو باشد را در مجموعه می پیذیریم.
دکتر شهبازی گفت: از مسئول روابط عمومی استانداری انتظار دارم که تمامی خبرنگاران و رسانه ها را به یک چشم ببیند و با تمامی آنها ارتباط دوسویه داشته باشد.
وی تاکید کرد: به رسانه‌ها و انتقادات و پیشنهادهای آنها احترام بگذارید و برای حفظ و تعالی جایگاه رفیع رسانه ها ومطبوعات استان با همراهی سایر نهادهای مسوول برنامه‌ریزی کنید.
وی افزود: قرار نیست همه مانند ما فکر کنند بلکه ما با زبان کار و منطق از عملکرد خود دفاع می کنیم.
استاندار البرز اضافه کرد: بخش بزرگی از دغدغه های موجود در جامعه و رسانه ها ناشی از ابهامات است که اگر این ابهامات به درستی برطرف شود بسیاری از مشکلات و سوتعبیرها نیز از بین می رود.
وی گفت: درصدد مقابله با کسی نیستیم و فضا برای نقد منصفانه باز است و در این راستا به عقاید تمامی شهروندان احترام می گذاریم.
دکتر شهبازی افزود: روابط عمومی چشم دستگاه است از این رو باید مراجعات مردمی و درخواست های جامعه را رصد کرده و به اطلاع مدیران برساند.
وی خاطرنشان کرد: تمامی معاونان، مشاوران و مدیران باید پاسخگوی ارباب رجوع باشند و با تکریم مراجعان، گوش شنوای مردم باشند.
استاندار البرز گفت: امید است در سایه هم افزایی و همدلی بتوانیم در جهت تحقق اهداف نظام و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق گام برداریم.
وی با اشاره به سوابق رحمانیان بعنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری افزود: وی فردی توانمند است و آشنایی کامل با رسانه دارد و از طرفی نیز بسیار پرتلاش و پویا است.
دکتر شهبازی ادامه داد: رحمانیان نیرویی با انگیزه،واز مدیران فعال و شناخته شده آموزش و پرورش استان است که عضوی از خانواده معظم شهدا و دارای سابقه تخصصی و تجربی در حوزه روابط عمومی است.به عنوان معاون نیروی انسانی آموزش و پرورش استان و یک نیروی وفادار و علاقمند با توجه به شناختی که از  بیست سال پیش نسبت به ایشان داشتم،از ایشان دعوت کردم تا مسوولیت این حوزه حساس و مهم را به عهده بگیرند و مطمینم حضور ایشان درکنار تجارب خوب کارکنان این حوزه فصل جدیدی را رقم خواهد زد.

فایل دانلود:

کد خبر : 11689

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۷

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.