تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۲۸

حضور علما و روحانیون برای مردم منشا آرامش است/ با انسجام، همدلی و پرهیز از حاشیه ها به دنبال تحقق اهداف رشد و توسعه استان هستیم

نماینده عالی دولت در استان البرز علما و روحانیون را از دیرباز زبان گویای مردم دانست و گفت: حضور علما و روحانیون برای مردم منشا آرامش است و می توانند کمک کنند که نظام و دولت برخاسته از رای مردم از گردنه های خطرناک همانند همیشه گذر کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در سی و یکمین همایش ائمه جمعه استان البرز که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور برگزار شد، با قدردانی از نماینده ولی فقیه در استان البرز و تاکید بر اهمیت نقش ائمه جمعه و جماعات در آرامش استان، افزود: بعنوان نماینده عالی دولت در استان مسئولیت ها و ماموریت های خطیری از سوی دولت و نظام در استان دارم.
وی با بیان اینکه دولت به نمایندگی از حاکمیت امنیت و آرامش را دنبال می کند، ادامه داد: البرز دارای صنعت و تولید پویایی است چراکه حدود 3 هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی که 150 برند ملی نیز مشمول این واحدها می شود، در این استان مستقر هستند.
دکتر شهبازی گفت: 68 هزار هکتار اراضی کشاورزی در البرز وجود دارد که با کشاورزی مکانیزه این استان علی رغم محدودیت مساحت زیر کشت در تولید بسیاری از محصولات دارای رتبه های برتر کشور است.
وی افزود: این استان در راستای عمران و آبادانی و منابع درآمدی شهرها هیچ گونه مانعی در حوزه شهرداری ها ندارد.
استاندار البرز با بیان اینکه البرز دارای سرمایه اجتماعی غنی است، اضافه کرد: جمعیت شهری و روستایی، جوانان و بانوان، علما و طلاب در این استان با وفاق، هم گرایی و همدلی علی رغم مهاجرپذیری بالا و تنوع اقوام در کنار هم زندگی می کنند.
وی گفت: البرز دارای ظرفیت های بسیاری است که با پرداختن به آنها تهدیدها خنثی می شود، گردشگری در این استان ظرفیت های بالایی دارد که باید در جهت شکوفایی آن برنامه ریزی و اقدام کرد.
استاندار البرز افزود: اکنون کشور در شرایطی است که استکبار جهانی با جنگ روانی و تبلیغاتی درصدد به چالش کشاندن نظام است ولی ما برای پیروزی و تدوام انقلاب اسلامی هزینه داده ایم و فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته ایم.
وی عنوان کرد: در ادوار مختلف لطمه خوردیم و دشمن سعی در ایجاد فضای بی اعتمادی داشت ولی جامعه مایوس نشد و با اتحاد و انسجام مسئولان ذیل 3 قوه، شرایط را مدیریت کرده و در آینده نیز برنامه محور در این راستا عمل خواهیم کرد.
دکتر شهبازی گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در البرز نیز با انسجام، همدلی و پرهیز از حاشیه ها به دنبال تحقق اهداف رشد و توسعه استان هستیم.
وی افزود: در البرز زندگی و اشتغال جریان دارد و همچنین با توجه به شرایط مساعد طبیعی در این استان با رشد روز افزون مهاجرت در البرز مواجه هستیم.
استاندار البرز خاطرنشان کرد: با فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی البرز، بسترهای خوبی برای اشتغال مهیا می شود ولی با توجه به رشد سریع جمعیت متقاضی کار اعم از مهاجران و اتباع بیگانه همچنان نیازمند ایجاد شغل هستیم.
وی با اشاره به اینکه البرز در راستای ارائه تسهیلات رونق تولید رتبه اول کشور را دارد، گفت: این تسهیلات به منظور ثبات اشتغال در شرایط فعلی صرف می شود. 
دکتر شهبازی علما و روحانیون را از دیرباز زبان گویای مردم دانست و افزود: حضور علما و روحانیون برای مردم منشا آرامش است و می توانند کمک کنند که نظام و دولت برخاسته از رای مردم از گردنه های خطرناک همانند همیشه گذر کند.
وی گفت: در دوران دفاع مقدس همه مردم و مسئولان در قالب یک سپاه از کیان کشور دفاع کردند و اکنون نیز ما هیچ راهی بجز اتحاد و همدلی با هم نداریم.
استاندار البرز افزود: اکنون نیز همه سربازان مقام معظم رهبری هستیم ولی مهم این است که در این چهل سال همه زیر چتر نظام جمهوری اسلامی حرکت می کنند.
وی ادامه داد: با اتحاد می توانیم از این شرایط حساس عبور کرده و مانند همیشه با اقدامات خود کاری کنیم که دشمنان سر تعظیم مقابل ما فرود آورند.
دکتر شهبازی گفت: به دور از هر گونه شعارگرایی و جدا از مسائل پوپولیستی امور را دنبال می کنم و بر این باور دارم که راهی جز با هم بودن نداریم.

فایل دانلود:

کد خبر : 11671

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۲۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۷۸۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۷۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۶۵۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026