تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۵۶
 

بازدید مدیرکل دامپزشکی استان البرز از یک شرکت دارویی در شهرستان فردیس

روز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه دکتر توکلی مدیرکل و دکتر ضیایی رییس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان البرز از یکی از کارخانجات تولید دارو و مکمل دامپزشکی بازدید بعمل آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به نقل از​ روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز؛ در این بازدید دکتر توکلی ضمن اشاره به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان دارو و واکسن های دامپزشکی در راستای رفع نیاز پرورش دهندگان دام و طیور کشور در خصوص واردات مواد اولیه مورد نیاز تولید داروهای دامپزشکی اظهار داشت: تلاش اداره کل دامپزشکی استان البرز در جهت رفع موانع تولید و در راستای تولید محصولات با کیفیت و حمایت از کلیه تولیدکنندگان در چهارچوب ضوابط قانونی است.
دکتر توکلی تصریح کرد: لازم است با حفظ کیفیت، استانداردها و بر اساس دستورالعمل های موجود، محصولات دارویی تولید شود که قابل رقابت در بازارهای منطقه نیز باشد.
در ادامه مدیر کارخانه شیمی دارویی آفاق ضمن معرفی محصولات و تولیدات کارخانه اظهار داشت: با مساعدت های مسئولین سازمان دامپزشکی، اداره کل دامپزشکی استان البرز و سایر ادارات ذیربط استان بیش از یکصد پروانه ساخت داروهای دامپزشکی اخذ و این شرکت در راستای رفع نیاز دامداران و پرورش دهندگان طیور اقدام به تولید محصولات دارویی دامپزشکی می نماید.
وی همچنین به بیان مشکلات در تهیه مواد اولیه بخصوص بدلیل موانع در انتقال ارز به کشورهای تامین کننده اشاره نمود.
در پایان از 8 خط تولیدی این کارخانه و بخش های مختلف آن توسط مدیر کل و سایر مسئولین اداره کل دامپزشکی استان البرز بازدید بعمل آمد.

فایل دانلود:

کد خبر : 11604

منبع : روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :