تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷  ساعت : ۱۵:۳۶
دکتر دانش کار آراسته در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر مطرح کرد:
 

دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه آموزش‌های مهارتی فعالیت چشمگیری دارد

مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در باشگاه فرهنگی میلاد کرج برگزار شد.


 گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به نقل از​ روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز با بیان اینکه طبق تعریفی که از دانشگاه وجود دارد، حضور موثر در جامعه وجه متفاوتی از دانشگاه است، اظهار داشت: در خدمت جامعه بودن وجه متمایزی از دانشگاه است که اگر فعالیتش در خدمت جامعه نباشد دیگر نمی‌توان اسم آن را دانشگاه گذاشت.
دکتر پیمان دانش کار آراسته ضمن تاکید بر مهارت‌افزایی دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی اذعان داشت: خدا را شاکریم که این دانشگاه در حوزه آموزش‌های مهارتی فعالیت چشمگیری داشته و علم را به صورت مهارتی و با هدف اشتغال‌زایی جوانان در جامعه گسترش داده است.
وی با تاکید بر اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی همواره شرایط خوبی را برای ورود دانشجویان به عرصه‌های پژوهشی فراهم کرده است،گفت: خوشبختانه در این دانشگاه شرایط و زیرساخت‌های لازم به گونه‌ای فراهم شده که دانشجویان ضمن آموزش مهارت با ایده‌های خلاقانه خود به بازار کار ورود کرده و حتی در عرصه فعالیت‌های کاربردی و دانش بنیان نیز نقش خود را به خوبی ایفا می‌کنند.
دکتر دانش کار آراسته ضمن ابراز امیدواری در مورد آینده دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی انطباق لازم را دارد ولی این انطباق کافی نیست و امیدوارم در این راه پیشروتر و پیشگام‌تر عمل کند و این امکان در مراکز رشد و فناوری دانشگاه به نحوی فراهم شود که دانشجویان با ‌ایده‌های خلاقانه به بازار کار ورود کنند.
دکتر دانش کار با اعلام اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در نمایشگاه هفته پژوهش، نمایشگاه فن بازار و نمایشگاه چهل ساله انقلاب با ۲۱ غرفه ، ۱۶ مرکز آموزش علمی کاربردی در ۲۰۰ متر مربع با ۱۳ کارگاه ،۳۹۴ طرح ارائه کرد، گفت: امروز جا دارد در کنار تجلیل از  پژوهشگران و فن‌آوران برتر این دانشگاه از عزیزانی که فعالیت‌های یک ساله آن‌ها منجر شد که دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز در این جایگاه فاخر در سطح ملی قرار گیرد، تشکر کنم. وی افزود: بدون شک این امر نتیجه زحمات روسا، همکاران، مدرسان و دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان البرز است که قدردان تمام  فعالیت‌های آنان هستیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 11592

منبع : دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۲

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :