تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ساعت : ۱۶:۰۹
 

کسی که منطق دارد با زبان تند، سخره و اتهام سخن نمی گوید/اتحاد و انسجام حاکم در ساوجبلاغ در راستای تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است/در مسیر رشد و توسعه البرز، فرصت پرداختن به حواشی نیست

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کسی تند صحبت می کند و اتهام می زند و مسئول و یا شهروندی را به سخره می گیرد نشان دهنده این موضوع است که زبان منطق ندارد و چنین شخصیتی می خواهد صحبت های خود با خشونت القا کند.


به گزارش پایگاه اطلاع استانداری البرز، دکتر شهبازی در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره مدیریت بحران شهر هشتگرد که ظهر یکشنبه در روند برنامه های دهه مبارک فجر و در آخرین سفر شهرستانی کاروان تدبیر و امید  البرز به این مناسبت، با اشاره به آیاتی از قرآن کریم پیرامون درخواست حضرت موسی از خداوند، افزود: بر این اساس حضرت موسی از خداوند دل وسیع، صبر و زبان گویا درخواست کرد.
وی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) ادامه داد: از خداوند تقاضا داریم ما را همانند سال ۵۷ در مسیر صداقت، بردباری، شجاعت، غیبت نکردن و با هم بودن ها رهنمون باشد.
دکتر شهبازی گفت: دولت تدبیر و امید و تمامی مسئولان رده های مختلف نظام خود را موظف می دانند که با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در تمامی حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و... قدم برداریم.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ساله شد و در این دوران نظام استکبار شیطنت های فراوانی بر علیه نظام داشته، افزود: همواره رهبری بر همدلی، یکرنگ بودن و اتحاد برای خنثی کردن دسیسه های دشمنان تاکید داشته اند.
استاندار البرز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیش از انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ ، اضافه کرد: در این راستا مقام معظم رهبری فرمودند که حتی کسانی که نظام را باور ندارند پای صندوق های رای حاضر شوند و به عزت و سربلندی ایران بیاندیشند.
وی گفت: اکنون در استان البرز بخش خصوصی در عمران و آبادانی حوزه های مختلف جلودار بوده همچنین البرز در بسیاری از بخش های کشور پیشتاز و پررنگ ظاهر شده است.
دکتر شهبازی افزود: خرسندم در استانی زندگی می کنم و مسئولیت دارم که مردم خود را در توسعه و رشد و آبادانی خود را از سیستم مدیریتی جلوتر می دانند.
وی عنوان کرد: طی گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در رشد علم، توسعه روستاها، فناوری، اقتصادی و... توفیقات ارزشمندی کسب کرده ایم.
این مسئول اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی موضوعات و شبهات مطرح شده، به عنوان نماینده عالی دولت در استان می توانستم پاسخگو باشم ولی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در شرایط کنونی باید با اتحاد و انسجام درصدد حل مشکلات مردم باشیم.
استاندار البرز گفت: امید است با این سرعت طوفانی که رشد و توسعه کشور پیش می رود، استان البرز نیز در این مسیر با قدرت حرکت کند.
وی با اشاره به شهرستان ساوجبلاغ و اقدامات صورت گرفته در این حوزه، افزود: این شهرستان مسئولان خوبی در سطوح مختلف دارد.
دکتر شهبازی خاطرنشان کرد: شرایط حاکم در این شهرستان نشان از تبعیت از فرمان رهبری مبنی بر اتحاد و انسجام تمامی مسئولان در سطوح مختلف قوا در جهت حل مشکلات مردم، است.
وی گفت: با احیا جایگاه فرمانداران به آنها اختیار داده شده که با تمرکز و جدیت بیشتری نسبت به تسهیل در امور مردم و تصمیم گیری های به موقع اقدام کنند و البته نظارت کافی بر امور آنها نیز صورت می گیرد.
استاندار البرز افزود: فرمانداران با تشکیل کارگروه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، احیای واحدهای نیمه فعال و غیرفعال را با اهتمام ویژه ای دنبال می کنند.
وی با تاکید بر ضرورت آرامش در گویش تمامی کسانی که در استان تریبون در اختیار دارند، ادامه داد: بر اساس آموزه های دینی حتی با دشمن نیز باید به نرمی سخن گفته شود.
دکتر شهبازی گفت: کسی تند صحبت می کند و اتهام می زند  و مسئول و یا شهروندی را به سخره می گیرد نشان دهنده این موضوع است که زبان منطق ندارد و چنین شخصیتی می خواهد صحبت های خود با خشونت القا کند.
استاندار البرز اضافه کرد: امید است با همین روند و با توجه به کارآمدی نظام بتوانیم به دور از حواشی اسباب رفاه و آرامش مردم باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 11236

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.