تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۴۰
 

توزیع هفت هزار قلم پوشاک بین مددجویان کمیته امداد با کمک البرزی‌ها

هفت هزار قلم پوشاک به ارزش یک میلیارد تومان از محل صدقات پرداختی مردم البرز تهیه و بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز و نیازمندان معرفی‌شده از سوی مراکز نیکوکاری توزیع شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود به‌منظور رفع نیازهای متنوع معیشتی مددجویان گفت: حدود ۲۵۰۰ نفر از خانوارهای مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد البرز در قالب جدول زمان‌بندی‌ شده ۱۰ روزه با حضور در مجتمع امام علی (ع) این نهاد پوشاک اهدایی مردم نوع‌دوست البرز را دریافت کردند.
محمد محمدی‌فرد با بیان اینکه هر مددجوی مشمول این خدمت به‌طور متوسط حدودسه قلم پوشاک دریافت کردند افزود: ۷هزار دست پوشاک به ارزش یک میلیارد تومان از محل صدقات پرداختی مردم البرز تهیه و بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز و نیازمندان معرفی‌شده از سوی مراکز نیکوکاری توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه پوشاک تهیه‌شده در این طرح از البسه باکیفیت و بادوام بود گفت: انواع کاپشن و پالتو، شلوار، پیراهن و بافت‌های زمستانی عمده پوشاک توزیع‌شده بین مددجویان را تشکیل داد.
مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: صدقات دریافتی از مردم به‌منظور رفع نیازهای متنوع خانوارهای تحت حمایت، کمک به تأمین هزینه‌های مسکن، درمان، جهیزیه، وام کارگشایی، معیشت، تحصیل دانشجویان و دانش آموزان سهم‌بندی و طبق برنامه مشخص برای مددجویان هزینه می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه توسعه ابعاد مردمی امداد امام (ره) و سپردن امر حمایت از محرومان به آحاد جامعه رویکرد جدید این نهاد برای خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان است گفت: صدقات پرداختی مردم البرز، کمک‌های حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، خیران طرف تعامل با کمیته امداد و سرخوشه‌های نیکوکاری به همراه یاری‌رسانی ۴۵ مرکز نیکوکاری فعال در استان ازجمله ظرفیت‌های مناسب برای ارائه خدمت بهتر به محرومان است.

فایل دانلود:

کد خبر : 11112

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.