تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۵۳
 

بهره برداری از ۴۷ پروژه عمرانی و تولیدی در دهه مبارک فجر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: این سازمان به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی از جمله بهره برداری از ۴۷ پروژه عمرانی و تولیدی، شرکت در برنامه تجدید میثاق با آرمانهای امام و انقلاب، دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا، شرکت در نمایشگاه توانمندیهای استان در بخش کشاورزی و ارائه عملکرد چهل ساله فعالیتها و پیشرفتهای این بخش در نمایشگاه ،برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و چندین برنامه متنوع و متعدد را در دستور کار قرار داده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، سید مجید موسوی با بیان این مطلب اظهار داشت: این سازمان به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی از جمله بهره برداری از 47 پروژه عمرانی و تولیدی، شرکت در برنامه تجدید میثاق با آرمانهای امام و انقلاب، دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا، شرکت در نمایشگاه توانمندیهای استان در بخش کشاورزی و ارائه عملکرد چهل ساله فعالیتها و پیشرفتهای این بخش در نمایشگاه، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و چندین برنامه متنوع و متعدد  را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: جهت برگزاری هرچه با شکوه این سازمان با تشکیل کمیته روستایی و عشایری و برنامه ریزی مناسب و تشکیل جلسات مختلف با اعضای کمیته ها سعی نموده تا امور آنچنان که در خور و شایسته چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی است، برگزار گردد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز  در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: بهره برداری از 47 پروژه عمرانی و تولیدی در حوزه جهاد کشاورزی از جمله برنامه ها در ایام الله دهه فجرسالجاری است.
وی گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 580844 میلیون ریال ایجاد شده که 204506 میلیون ریال آن از محل اعتبارات دولتی و 376338 میلیون ریال از محل آورده های شخصی بوده است.
موسوی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال  823 نفر به صورت مستقیم و 916  نفر به صورت غیر مستقیم در سطح استان البرز فراهم خواهد شد.
این مقام مسئول  طرح ها را  شامل 18طرح در شهرستان نظرآباد، 14 طرح در شهرستان ساوجبلاغ، 5 طرح در شهرستان اشتهارد، 4 طرح در شهرستان فردیس ، 3 طرح در شهرستان کرج و 3 طرح در شهرستان طالقان عنوان کرد و افزود: در زمینه آب و خاک با 27 طرح ، 14 طرح زراعی، باغبانی و احداث گلخانه ، 3 طرح تولیدات دامی ، 3 پروژه صنایع تبدیلی و تکمیلی ، 1 طرح توسعه مکانیزاسیون در این ایام به بهره برداری می رسد.
وی اظهار داشت : در نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان جهاد کشاورزی با به نمایش گذاشتن عملکرد بخش کشاورزی استان در طی 4 دهه گذشته حضوری پر رنگ خواهد داشت.

فایل دانلود:

کد خبر : 11070

منبع : روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  
  

  

تقسیمات کشوری
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.