تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷  ساعت : ۱۷:۱۶
 

پروژه راه هشتگرد طالقان پس از سال ها انتظار به ایستگاه پایانی نزدیک می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با حمایت دولت، عزم ما برای ایجاد امکانات و حمایت های لازم در جهت توسعه راه ها و تکمیل پروژه های راهسازی البرز، جزم است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در حاشیه بازدید از راه هشتگرد- طالقان که ظهر دوشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت، با قدردانی از زحمات کسانی که در این شرایط سخت و سرمای طالقان، پروژه را پیش می برند، افزود: این مسیر از اهمیت بالایی برای اهالی هشتگرد، طالقان و گردشگران برخوردار است.
وی با بیان اینکه پس از سفر رییس جمهور به البرز مبلغ خوبی به راه هشتگرد طالقان اختصاص داده شد، ادامه داد: برای ورود به طالقان باید از مسیر قزوین وارد شویم ولی با تکمیل این پروژه، مسیر محلی می شود.
دکتر شهبازی گفت: طول راه هشتگرد-طالقان 43 کیلومتر است که با تکمیل آن 28 کیلومتر از مسیر سفر به این شهرستان کاسته می شود.
وی افزود: امید است با توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی و اهتمام 3 پیمانکار پروژه، کنارگذر این مسیر تا پایان تیرماه زیر بار ترافیک برود.
استاندار البرز اضافه کرد: با توجه به اینکه طالقان جاذبه های بسیاری در حوزه گردشگری دارد، سازمان میراث فرهنگی نیز باید وارد عمل شده و در این جاده امکاناتی را برای گردشگران فراهم کند.
وی گفت: با حمایت دولت، عزم ما برای ایجاد امکانات و حمایت های لازم در جهت توسعه راه ها و تکمیل پروژه های راهسازی البرز، جزم است.
دکتر شهبازی افزود: انتظار می رود با اجرای لایحه مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش اختیارات استانداران در ارزش افزوده، شرایط به گونه ای رقم بخورد که در پروژه های موثر و مهم البرز گره گشا باشیم.
وی با قدردانی از صبر و شکیبایی مردم طالقان، عنوان کرد: این پروژه 15 سال در دست راه روستایی و در حالت بلاتکلیفی قرار داشت ولی اکنون با ورود راه و شهرسازی پیشرفت قابل توجهی داشته است.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 10678

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۸۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :