تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹  ساعت : ۱۰:۵۳
جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان البرز

به میزبانی بیمه ایران برگزار شد؛

جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان البرز

جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان البرز به میزبانی بیمه ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان البرز ؛در این نشست که با حضور اعضای شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در بیمه ایران برگزار شد؛ابوالفضل  فلاح رئیس شورا و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز هدف از ایجاد شورا را هم افزایی و تعامل موثر مدیران در استان، اتخاذ سیاستها و تصمیمات اقتصادی و مالی هدفمند واثر گذار دانسته و از تلاشهای مدیران در طی سال 1399 قدردانی و بر لزوم برنامه محوری تاکید و خواستار بهره مندی واحدها از نقاط قوت همدیگر در سایه این تعاملات شد.
وی سال 1399را سالی سخت در عرصه اقتصادی و بودجه ای خواند لکین تلاش واحدهای تابعه در استان را در این سال،تلاشی ماندگار معرفی و خدمات انجام شده را کارآمد قلمداد کرد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی  استان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در اداره کل امور اقتصادی و دارایی از همراهی مدیران واحدها در تحقق اهداف سازمانی تشکر و اظهار امیدواری کرد در سال 1400 نیز با همدلی و خرد جمعی، نگاه توسعه ای استان در حوزه وظایف وزارت امور اقتصادی و دارایی ادامه یابد.
شایان ذکر است در این نشست محمدرضا شراهی مدیر کل دیوان محاسبات استان نیز که میهمان ویژه شورا بود با ترسیم رویکرد جدید دیوان در حوزه نظارتی ،خارج شدن از نگاه صرف نظارتی و تعامل موثر با دستگاههای اجرایی در مسیر اجرای مطلوب قوانین و مقررات دانسته و از مدیران عضو شورا خواست تا پیشنهادات خود را پیرامون مباحثی که امکان مساعدت از سوی دیوان محاسبات استان در حل آنها وجود دارد، ارائه نمایند.
وی  با قدردانی از زحمات مدیران و مجموعه همکاران واحدهای تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان البرز،به اقدامات انجام شده و مشاوره های صورت گرفته در حوزه های بانکی،مالیاتی،بیمه ای در سال 1399اشاره و از تعامل ،همکاری و هماهنگی مدیران شورا تشکر کرد.
 در این جلسه، مدیران واحدهای تابعه گزارشی از عملکرد و فعالیتهای مرتبط با حوزه کاری خود را ارائه و اولویتهای برنامه های سال 1400را تشریح کردند.

 

 
 

کد خبر : 22947

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۲۶۷

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۵۰۱
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۵۷۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۴۵۸۴۶ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۹۳۶۰۲ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۴۰۷۵ نفر