تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷  ساعت : ۰۹:۲۲
استاندار البرز:
 

در جنگ تمام عیار اقتصادی با عزمی جدی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت می کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی که از سوی شخص رییس جمهوری آمریکا آغاز شده با عزمی جدی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت می کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که صبح یکشنبه برگزار شد با اشاره به یوم الله 13 آبان و وقایع این روز افزود: این روز یادآور 3 خاطره بزرگ در تاریخ کشور است.
وی ادامه داد: تبعید حضرت امام در سال 43 و کشتار 56 دانش آموز و دانشجو در 13 آبان 57 و رویداد بزرگ تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان سال 57 مناسبت هایی است که این روز را برای ملت شریف ایران بسیار حائز اهمیت رقم زد.
دکترنجفی گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته بزرگداشت 13 آبان با شکوه برگزار می شود ولی باید در نظر داشت که با توجه به برنامه ریزی استکبار بر علیه ایران اسلامی باید با اقتدار بیشتری در مراسم 13 آبان حضور داشته باشیم.
وی با اشاره به تهدیدهای استکبار مبنی بر اجرای بازگشت تحریم هایی که در برجام معافیت آنها تایید شده بود، افزود: تمامی مردم و مسئولان باید با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر وحدت و انسجام خود را در معرض دید جهانیان بگذارند.
استاندار البرز اضافه کرد: امید است که مدیران در سطوح مختلف با اهتمام ویژه ای تدابیر لازم را در بخش های سازمانی خود در راستای گرامیداشت روز 13 آبان اتخاذ کنند.
وی با اشاره به برگزاری با شکوه کنگره ملی شهدا به میزبانی استان البرز گفت: این اقدام بزرگ و مهم با جدیت، عزم، همراهی و تلاش مجموعه استان محقق شد.
دکترنجفی افزود: کنگره ملی شهدا توفیق بزرگی بود که نصیب استان سرفراز البرز شد.
وی به وضعیت گلزار شهدای کرج اشاره کرد و گفت: نباید در راستای ساماندهی گلزار شهدای امامزاده محمد (ع) تعلل صورت می گرفت چراکه این شرایط برای چنین مکان ارزشمندی قابل قبول نیست.
دکترنجفی خاطرنشان کرد: باید با توجه به امکانات موجود و طی تعاملی با بخش های دولتی و خصوصی، بستر اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران فراهم شود.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نباید با پایان یافتن کنگره ملی شهدا متوقف شود چراکه باید از شرایط موجود و بسترهایی که ایجاد شده نهایت بهره برداری صورت گیرد.
استاندار البرز عنوان کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران توفیق بزرگی است که نصیب مسئولان استان می شود و سرشار از خیر و برکت است.

فایل دانلود:

کد خبر : 9752

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۸

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :