تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷  ساعت : ۱۸:۴۳
 

البرز برای نخستین بار در آسیا توفیق میزبانی مسابقات قایقرانی اسلالوم قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا را داشت

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به ظرفیت های طبیعی استان البرز در حوزه ایجاد بسترهای ورزشی و گردشگری، گفت: امید است البرز با این ظرفیت ها بعنوان یک پایلوت دائمی و مرکز آسیایی برای برپایی رویداد های مختلف قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در مراسم اختتامیه مسابقات قایقرانی اسلالوم قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا به میزبانی استان البرز، افزود: طی 3 روز برگزاری این دوره از مسابقات شاهد رویدادی بزرگ به میزبانی البرز بودیم.
وی ادامه داد: رودخانه خروشان کرج با مهربانی، آب را به حدود 19 میلیون شهروند کرجی و تهرانی هدیه می کند و امروز نیز در این بستر یک حرکت گردشگری در قالب مسابقات بین المللی صورت گرفت.
دکترنجفی گفت: جای خرسندی دارد که امروز توفیق برگزاری این مسابقات برای اولین بار در آسیا از آن البرز شد.
وی اضافه کرد: 60 ورزشکار از کشورهای ازبکستان، قزاقستان، تایلند، چین تایپه، هند، ویتنام، لبنان و جمهوری اسلامی در بخش های بانوان و آقایان در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
استاندار البرز با اشاره به ظرفیت های طبیعی استان البرز در حوزه ایجاد بسترهای ورزشی و گردشگری، افزود: امید است البرز با این ظرفیت ها بعنوان یک پایلوت دائمی و مرکز آسیایی برای برپایی رویداد های مختلف قرار گیرد.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 9745

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :