تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷  ساعت : ۱۷:۰۸
 

مدیر شعب پست بانک البرز با حضور استاندار معرفی شد / رونق اقتصادی البرز را با اهتمام ویژه ای دنبال می کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تاکنون سیستم بانکی در البرز همراهی خوبی داشته اند و از پست بانک نیز انتظار می رود در این راستا با اهتمام ویژه ای ورود کرده و به خصوص در حوزه اشتغال روستایی همراهی جدی تری داشته باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در جلسه تکریم و معارفه مدیر شعب پست بانک استان که بعد از ظهر شنبه در دفتر استاندار البرز برگزار شد با اشاره به اینکه طی یک سال اخیر البرز در شاخص های اقتصادی رشد قابل توجهی را تجربه کرده، افزود: البرز بعنوان قطب علم و فناوری در راستای شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در رتبه های نخست کشور قرار دارد.
وی ادامه داد: این استان در 4 فصل متوالی رتبه اول پرداخت تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را از آن خود کرده است.
دکترنجفی گفت: از محل اعتبارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، استان البرز سال گذشته موفق به جذب هزار و 440 میلیارد تومان و در سال 97 نیز تاکنون بیش از نیمی از تسهیلات مصوب در کل کشور معادل 300 میلیارد تومان را جذب کرده است.
استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز دارای شرایط حساس و موقعیت خاصی به دلیل همجواری با پایتخت است، افزود: بر این اساس با توجه به اینکه مشکلات البرز و تهران به یکدیگر مربوط است ضرورت دارد که تدابیر ویژه ای برای این استان اتخاذ شود.
وی اضافه کرد: رونق اقتصادی البرز از اهمیت بالایی برخوردار است از این رو جلسات اقتصاد مقاومتی، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، شورای بانک ها و ... به صورت مرتب و مستمر برگزار می شود.
دکترنجفی گفت: تاکنون سیستم بانکی در البرز همراهی خوبی داشته اند و از پست بانک نیز انتظار می رود در این راستا با اهتمام ویژه ای ورود کرده و به خصوص در حوزه اشتغال روستایی همراهی جدی تری داشته باشد.
وی افزود: البرز توان بالایی در جذب سرمایه دارد که باید از این فرصت بهره کافی را ببریم.
 
***استاندار البرز اقدامات ماندگاری در رونق اقتصادی از خود بجای گذاشته است
مدیرعامل پست بانک کشور نیز در این نشست با بیان اینکه استاندار البرز در کارنامه خود اقدامات ماندگاری در حوزه تسهیل و رفع موانع تولید ثبت کرده، خاطرنشان کرد: بر این اساس ضرورت می دانیم که در البرز با انگیزه بیشتری و رویکرد مثبتی اقدام و عمل کنیم.
خسرو فرحی گفت: پست بانک برای امور روستایی و راه اندازی کسب و کارهای کوچک سالانه 3 هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه پست بانک 6500 باجه فعال در کشور برای خدماتدهی به روستاییان دارد، افزود: این بانک، عامل صندوق توسعه ملی در اشتغال روستایی محسوب می شود.
فرحی اضافه کرد: البرز تاکنون موفق شده که سهم اعتبارات مرحله اول خود را در قالب قرارداد جذب کند.
در این نشست ضمن قدردانی از اقدامات سعید وحدت مدیر سابق، بهزاد امیریان بعنوان مدیر جدید پست بانک البرز معرفی شد.

فایل دانلود:

کد خبر : 9686

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۷۳

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :