تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷  ساعت : ۱۸:۰۲
 

امسال خدمات دهی به زوار کربلای معلی با کیفیت بیشتری صورت می گیرد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی بازدید از روند خدمات دهی قرارگاه مرزی چزابه و موکب های مسیر زوار کربلای معلی، کیفیت امور مطلوب ارزیابی می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر محمدعلی نجفی در حاشیه بازدید از قرارگاه مرزی چذابه و پس از حضور در جمع زوار کربلای معلی، روند خدمات دهی به زوار در استان خوزستان را مطلوب ارزیابی کرد و به خبرنگاران اظهار داشت: با جمعی از مسئولان استانی و کشوری توفیق حضور در جمع زوار اباعبدالله الحسین (ع) را پیدا کرد و در جریان روند امور موکب ها و وضعیت تردد زائران قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: امکانات خوبی فراهم شده و مسئولان و مردم در کنار یکدیگر خدمات مطلوبی به زائران ارائه می شود.

دکتر نجفی گفت: در ورودی مرز عراق و در بخش های گمرکی و ترانزیتی طی بازدیدهای صورت گرفته، تمهیدات لازم اندیشیده شده و طبق اظهارات زائران، امور روان تر از سال گذشته دنبال می شود.

وی با بیان اینکه جای قدردانی دارد که زائران نیز رعایت موارد لازم را دارند، افزود: مراسمی در این مسیر برگزار می شود، نمازهای جماعت و حضور کاروانی زوار که عاشقانه به سوی نجف اشرف و کربلای معلی صحنه های زیبایی را رقم می زند.

استاندار البرز با بیان اینکه تاکنون ۴۵ هزار زائر در استان البرز در سامانه سماح ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون برای حدود ۴۰ هزار نفر روادید صادر شده و امسال فرآیند صدور ویزا به ۲۴ تا ۴۸ ساعت رسیده است.

فایل دانلود:

کد خبر : 9670

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۹۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :