تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۵:۴۸
 

البرز۲۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات رونق تولید کشور را جذب کرد/البرز با فاصله معناداری از استان های بعدی، همچنان رتبه اول کشور در تسهیلات رونق تولید را دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تسهیلات رونق تولید در کل کشور ۵۳۰ میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز بعنوان استان اول کشور موفق به جذب ۲۳۰ میلیارد تومان شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید و ارائه گزارش عملکرد بانک ها و لیست پرداخت تسهیلات رونق تولید، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این راستا، افزود: تسهیلات رونق تولید در کل کشور ۵۳۰ میلیارد تومان مصوب شده که از این مقدار البرز بعنوان استان اول کشور موفق به جذب ۲۳۰ میلیارد تومان شده است.
وی ادامه داد: استان دوم در جذب تسهیلات رونق تولید کشور موفق به جذب تنها ۳۰ میلیارد تومان شده که فاصله معنا داری با البرز دارد.
دکتر نجفی گفت: گزارش های ارائه شده از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در البرز نشان از ارتقا عملکردها در این حوزه در سایه همدلی و هم افزایی است.
وی افزود: از بانک ها انتظار می رود که با اعتماد به کارشناسان سازمان صمت، روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته و اقداماتی که در دستور کار قرار دارد، همچنان البرز در جذب تسهیلات و رونق تولید در کشور بدرخشد.
وی گفت: اقدامات انجام شده و توفیقاتی که بدست آمده حاصل تلاش های مجموعه استان است ولی بدان معنا نیست که مشکلات پایان یافته از این رو همچنان با قدرت در جهت حل موانع و کسب رضایت مردم گام بر می داریم.

کد خبر : 8458

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۱

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :