تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷  ساعت : ۱۵:۵۰
با حضور معاون استاندار؛
 

کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری البرز تشکیل شد // توجه مدیران دستگاه های اجرایی به حوزه پژوهش ضرورت دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز بر تقویت پژوهش در جامعه تأکید کرد و گفت: توجه ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی به حوزه پژوهش ضرورت دارد.


به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عبادالله کامکار در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان بر تقویت پژوهش در جامعه تأکید کرد و گفت: وظیفه کارگروه تخصصی آپفن، درگیر کردن مدیران دستگاه‌های اجرایی و ایجاد دغدغه در حوزه پژوهشی است.
 وی با بیان این‌که اکنون پژوهش در سطح بالای جامعه ایجاد شده و مورد توجه است، افزود: باید تلاش شود که پژوهش در سطوح میانی و پایینی جامعه نهادینه شود؛ همچنین باید شرایط تجاری‌سازی پژوهش را فراهم کرد.
 در این نشست مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضمن تشریح مفاد قانونی شیوه نامه پژوهشی سال 1397 برای اعضاء، در ادامه به بررسی عناوین اولویت های پژوهشی جمع آوری شده از دستگاه های اجرایی مشمول ماده 56 پرداخته و همچنین پیشنهادات خاص سازمان مدیریت و برنامه ریزی جهت استفاده از اعتبارات پژوهشی به صورت متمرکز را عنوان کرد.
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار نیز در خصوص فعالیت های پژوهشی سال 97 دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: فعالیت های پژوهشی سال 97 دستگاه های اجرایی استان در قالب دو سناریو (پیشنهاد اول، تصویب طرح های پژوهشی پیشنهادی دستگاه های اجرایی و پیشنهاد دوم انجام تعداد محدودی طرح پژوهشی مهم و کلیدی استانی با تمرکز گرایی اعتبارات پژوهشی ) جهت بررسی در جلسه فوق العاده کارگروه و سپس جهت تصمیم گیری به شورای برنامه ریزی استان ارائه گردد.

کد خبر : 8124

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۳

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :