تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷  ساعت : ۱۵:۴۰
 

ذخایر نهاده های دامی در استان مطلوب است

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز گفت: گوشت مرغ و تخم مرغ تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عباد الله کامکار با بیان این مطلب درجلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: بازرسی از محل نگهداری کالاها و پایش بازار به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: با توجه به دستور العمل تشکیل ستاد استانی احتکار و اختفا و مبارزه با سودجویان و محتکران، بازرسی از واحدهای صنفی عمده فروش، بنک دار، شرکت های پخش و انبارهای استان توسط تیم های بازرسی در قالب گشت مشترک و با حضور نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و بازرسان سازمان  انجام می شود.
کامکار گفت: با توجه به پایش مستمر اداره کل جهاد کشاورزی و گزارش ارائه شده قیمت مرغ در روزهای جاری متعادل و متناسب با قیمت تمام شده برای مرغداری ها عرضه می شود که بین 8 هزار 350 تومان به صورت میانگین برای مصرف کنندگان توزیع می شود.
وی همچنین در خصوص کشف کالاهای احتکار شده اظهار داشت: کالاهای کشف شده در استان البرز با قیمت مصوب سازمان حمایت در فروشگاه های زنجیره ای ، داروخانه ها با نظارت بازرسین ناظر توزیع می شود.
کامکارگفت:  همه دستگاه ها به صورت بخشی در حوزه کاری خود می بایست فعالیت مضاعف و کارنامه خوبی از خود ارائه دهند و امید است در آینده شاهد آرامش بازار و تامین کالاها برای شهروندان با نرخ منطقی به وفور در دسترس باشد.
معاون استاندار گفت: حضور مدیران در جلسه ای که هر هفته به صورت مستمر با حضور استاندار محترم و معاون ایشان برگزار می شود الزامی است و می بایست گزارش کار خود را در جلسه ارائه دهند.
در راستای جلسه مذکور قیمت کالاهای اساسی شامل مواد پروتئینی ، گوشت قرمز و مرغ و نحوه تامین کالاهای اساسی و میزان موجودی کالاهای اساسی و همچنین نیاز لاستیک خودروهای سنگین مورد بررسی قرار گرفت.
دخایر نهاده های دامی در استان مطلوب است
معاون استاندار گفت: گوشت مرغ و تخم مرغ تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود.
کامکار با اشاره به میزان ذخایر اقلام خوراکی در استان گفت: جو 293 تن، ذرت 1533 تن، سویا616 تن گندم 620000 تن در انبارهای داخل و خارج استان ذخیره وجود دارد.

کد خبر : 8104

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۷

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :