تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷  ساعت : ۱۳:۳۵
 

پرونده دفاع مقدس آینه تمام نمای جمهوری اسلامی ایران است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تجربه ۴۰ ساله انقلاب نشان داده است که هر زمان دشمن با تمام قوا به میدان آمده، اتحاد، انسجام و وحدت مردم برای مقابله و حفظ آرمان های نظام جمهوری اسلامی، بیشتر و قوی تر شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در جلسه حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس که ظهر یکشنبه در حوزه استاندار برگزار شد با بیان اینکه پرونده دفاع مقدس آینه تمام نمای جمهوری اسلامی ایران است، افزود: حوادث اخیر بصره ناشی از زمینه های فکری نادرست القایی از سوی دشمنان در خصوص حضور مدافعان حرم در عراق است.
وی ادامه داد: استکبار و حامیان منطقه ای آن، نمی خواهند آرامش در منطقه حاکم شود، از این رو در مرزهای ایران بدنبال ایجاد ناآرامی و نفاق هستند.
دکترنجفی گفت: در خصوص عراق نیز همین برنامه را پیگیری می کنند چراکه اکنون عراق در حال تدوین قوانین و ساماندهی داخلی است که دشمنان با فتنه انگیزی درصدد اختلاف افکنی هستند.
وی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی افزود: در این راستا نشر آثار دفاع مقدس و ایثار و جانفشانی فرزندان این سرزمین برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، تاثیر بسزایی در تنویر افکار عمومی دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: تجربه 40 ساله انقلاب نشان داده است که هر زمان دشمن با تمام قوا به میدان آمده، اتحاد، انسجام و وحدت مردم برای مقابله و حفظ آرمان های نظام جمهوری اسلامی، بیشتر و قوی تر شده است.  
وی گفت: تبلیغات دشمنان برای نیل به اهداف شومشان، برای نسل جوان سوالات متعددی ایجاد کرده از این رو باید برنامه های هفته دفاع مقدس و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به نحوی تدوین و اجرایی شود که پاسخگوی این سوالات باشد.

کد خبر : 8085

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۹

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :