تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  ساعت : ۱۵:۲۱
 

شوراهای شهر جهت کسب درآمد پایدار شهرداری ها برنامه ریزی کند

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز گفت: شوراهای شهر باید برای سرعت بخشیدن به روند توسعه در شهرها ،با برنامه ریزی درخصوص درآمد پایدار شهرداریها و جذب سرمایه زمینه رشد و تعالی شهرها و موجبات اعتماد سازی مردم را فراهم کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مجتبی عسگری بابیان این مطلب در اولین دوره آموزشی اعضای شوراها اظهار داشت: با اهتمام شورای عالی استانها و شورای استان و اداره کل شهری و شوراهای استانداری البرز اولین دوره آموزش اعضای شوراها به استناد بند 7 ماده 88 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراها در استان البرز برگزار شد.
وی افزود : آموزش شورای اسلامی شهرها و روستاها قطعاً موجب توانمند تر شدن شوراها و همچنین بهره گیری بهینه از میزان اختیارات قانونی خود در جهت خدمت صادقانه به مردم می شود.
عسگری همچنین یکی از راههای برون رفت شهرداریها از بحران درآمدی را جذب سرمایه گذاران و جلب اعتماد آنها و نیز فراهم نمودن بسترهای مشارکت عنوان کرد و افزود: شوراها بایستی بواسطه ارتباط با مردم در امر فرهنگ سازی و تغییر الگوی مصرف در بسیاری از زمینه ها از جمله تولید زباله – مصرف آب شرب نیز با بهره گیری از توان شهرداریها و دستگاههای متولی تحولات لازم را بوجود آورند.
وی خاطر نشان کرد: شوراها با برنامه ریزی درخصوص درآمد پایدار شهرداریها و جذب سرمایه می توانند زمینه رشد و تعالی شهرها را فراهم و موجبات اعتماد سازی مردم را فراهم نمایند.

فایل دانلود:

کد خبر : 5857

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۴۴

چاپ :

 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :