تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶  ساعت : ۱۳:۰۱
نمایشگاه هفته پژوهش در محل دانشگاه پیام نور البرز برگزار می شود/ بیش از 66 عنوان پژوهشی احصا شد

نمایشگاه هفته پژوهش در محل دانشگاه پیام نور البرز برگزار می شود/ بیش از ۶۶ عنوان پژوهشی احصا شد


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: نمایشگاه هفته پژوهش 3 سال گذشته در سطح ملی برگزار شد و امسال نیز در محل دانشگاه پیام نور استان البرز برپا خواهد شد؛تاکنون بیش از 66 عنوان پژوهشی احصا و ساماندهی شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، عباداله کامکار در جلسه کارگروه آموزش و پژوهش فناوری و نوآوری استان البرز که ظهر پنجشنبه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد، افزود: طی 3 سال گذشته نمایشگاه هفته پژوهش با بالاترین کیفیت برگزار شد که بنا به اذعان بازدیدکنندگان این نمایشگاه در سطح ملی بوده است.
 وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه استان دبیر کارگروه هفته پژوهش استان البرز شد، ادامه داد: رییس دانشگاه پیام نور استان البرز نیز دبیر کلی کمیته پژوهش و میزبانی نمایشگاه سال 96 را بر عهده دارد.

کامکار گفت: اکنون بیش از 66 عنوان پژوهشی احصا و ساماندهی شده که در مراحل بعدی به دنبال جذب اعتبارات و اقدامات مربوط به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش هستیم.

وی با اشاره به اینکه از دستگاه هایی که عناوین پژوهشی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دادند تقدیر خواهد شد افزود: ظرفیت های علمی و پژوهشی بسیاری در استان البرز وجود دارد که باید مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین بخش خصوصی از آنها مطلع شده و بهره برداری کنند. 
 
 

کد خبر : 2531

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۴۵۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :