به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان البرز، شهبازی در مراسم رونمایی از تمبر انتخابات که روز یکشنبه در حوزه انتخابیه فرمانداری کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه روز پر خیر و برکتی برای ایران اسلامی است، افزود: از امروز کسانی که در خود توانایی حضور در مجلس شورای اسلامی را می بینند به مدت یک هفته فرصت ثبت نام خواهند داشت.
وی  با اشاره به اینکه بستر امن فعالیت کاندیداهای قانونی در البرز فراهم است، ادامه داد: فرمانداران 2 حوزه انتخابیه کرج و ساوجبلاغ از صبح امروز با دستور وزیر محترم کشور، تدابیر لازم را برای ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اندیشیدند.
شهبازی با بیان اینکه تاکنون حدود 5 نفر در حوزه انتخابیه فرمانداری کرج کار ثبت نام خود را آغاز کرده اند، گفت: در البرز آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات به شکل تمام الکترونیک وجود دارد و زیر ساخت های لازم نیز برای این امر فراهم شده است.
وی افزود: با برگزاری جلسات منظم و بررسی هایی که صورت گرفته، تمامی نیروهای دست اندرکار برگزاری انتخابات، آمادگی لازم را جهت انتخاباتی با حداکثر مشارکت، سالم و امن را دارند.
وی گفت: با توجه به تعامل و هم افزایی موجود در استان، پیش بینی می شود که کاندیداها با حداکثر مشارکت مردم به مجلس شورای اسلامی راه خواهند یافت و به مدت 4 سال در قوه مقننه برای استان استراتژیک و مهم البرز فعالیت می کنند.
استان البرز ۲ حوزه انتخابیه کرج برای شهرستان های( کرج ، اشتهارد و فردیس)، حوزه انتخابیه ساوجبلاغ برای شهرستان های ( ساوجبلاغ ،نظرآباد و طالقان ) در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد.
از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه جاری برگزار می شود راه می یابند.
ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۹۱۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۳۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۱۸۱۷۸۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026