تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵   ساعت : ۹:۲

​رئیس ستاد انتخابات استان البرز حکم خود را دریافت کرد

 

​رئیس ستاد انتخابات استان البرز حکم خود را دریافت کرد

 

استاندار البرز با صدور حکمی فتح اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، در متن این حکم آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب می نمایم. فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز مردم شریف استان، انتخاباتی که در آن حقوق  انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و ماموریت مهم جنابعالی این است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمائید.
تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و مدیران کل و روسای کمیته های زیر مجموعه ستاد انتخابات استان و مدیرکل ثبت احوال استان و دفتر انتخابات امر ضروری و مورد تأکید است.
بدیهی است کلیه معاونین، مدیران و کارکنان استانداری،فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی عمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاه های اجرایی نیز بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 67 مکرر 1 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مدظلله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید،شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم انشاالله.
 
                                                                                                               سیدحمیدطهائی                                                                       
 
 

کد خبر : 258

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

نویسنده خبر : سپیده غفاری

تعداد بازدید : ۳۲۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :