تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵   ساعت : ۱۴:۷

دکتر جلالیان: آزمونهای مراکز دانشگاهی پیام نور البرز با رعایت نظم و مقررات درحال برگزاریست

بازدید مسئولان استانی البرز از برگزاری آزمونهای پایان نیمسال

 

دکتر جلالیان: آزمونهای مراکز دانشگاهی پیام نور البرز با رعایت نظم و مقررات درحال برگزاریست

 


رئیس دانشگاه،مدیر حراست و مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان البرز از جلسات برگزاری آزمون در مرکز کرج و واحدهای ماهدشت و اشتهارد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی  دانشگاه پیام نور استان، رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در این بازدید برگزاری منظم امتحانات را بسیار ضروری دانسته و افزود: در برگزاری امتحانات لازم است شرایط برای همه دانشجویان بصورت یکسان آماده شود تا امتحانات در فضایی سالم همراه با نظم و آرامش برگزار گردد.
دکتر جلالیان با بیان این مطلب که تمامی امکانات لازم برای هر چه بهتر برگزارشدن امتحانات پایان ترم مهیا شده است اظهار داشت: صحت و سلامت، نظم و انضباط و اجتناب از هرگونه اضطراب و استرس در برگزاری امتحانات از مهم‌ترین اولویت‌های برگزاری امتحانات است .
وی افزود: تمام مراکز و واحد های پیام نور استان البرز شرایط حضور اساتید هنگام امتحان درس مربوط به خود و تصحیح اوراق تشریحی را مهیا نموده اند این کار قطعاً در رضایتمندی دانشجویان نقش مهمی خواهد داشت.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز با ذکر این نکته که باید شرایطی اتخاذ گردد تا دانشجویان در آرامش خاطر و به دور از هرگونه استرس ونگرانی در امتحانات حاضر شوند تاکید کرد: تمامی عوامل برگزار کننده آزمون باید با رعایت نظم و مقررات به گونه ای عمل نمایند تا امتحانات در شرایطی سالم برگزار شود و حق هیچ دانشجویی تضییع نگردد.
در ادامه مدیر حراست دانشگاه پیام نور استان البرز ضمن اعلام آمادگی کامل ستاد استان،مراکز و واحدهای این دانشگاه برای برگزاری امتحانات پایان ترم به بررسی جوانب مختلف اجرای امتحانات پایان ترم پرداخته و از کلیه همکاران خواست با توجه به دستورالعمل ابلاغی جدید امتحانات با جدیت و تلاش بیش از پیش در این ایام به امر برگزاری امتحانات کمک نمایند تا بار دیگر شاهد برگ زرینی در برگزاری موفق و بی عیب و نقص امتحانات باشیم.
گرشاسب تاکید کرد: در ستاد استان با برنامه‌ریزی‌های و تشکیل جلسات متعدد هماهنگی، ظرف یک ماه گذشته، همه تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر‌ و مطلوب‌تر امتحانات پایان ترم رافراهم شده است و انتظار داریم همه تلاش نمایند امتحانات پایان ترم در ‌‌‌نهایت سلامت و آرامش برگزار گردد.
همچنین دکتر صبوری مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان البرز با اشاره به ضوابط و آئین نامه های مربوط به امتحانات؛در خصوص برگزاری هر چه بهتر و منظم تر امتحانات توضیحاتی را بیان داشت.
وی بر اهمیت امتحانات در پایان ترم تاکید نموده و افزود: امتحانات ثمره یک نیمسال تلاش و کوشش دانشجویان است و لازم است تلاش مجموعه دانشگاه براین باشد که امتحانات به نحو مطلوب برگزار شده و دانشجویان بدون نگرانی در امتحانات شرکت نمایند.
گفتنی است امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی 96-95از تاریخ 4دیماه آغاز و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

 
 

کد خبر : 232

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

نویسنده خبر : اکبر خوشه کار

تعداد بازدید : ۱۶۲

چاپ :

ارسال به دوستان :




 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :