تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶  ساعت : ۱۲:۲۵

اردوگاه ماده 16 استان برای غربالگری معتادان متجاهر راه اندازی می شود/زندگی در استانی عاری از نازیبایی ها برازنده مردم البرز است/لزوم پاکسازی تفرجگاه های استان از ناهنجاری های اجتماعی

 

اردوگاه ماده ۱۶ استان برای غربالگری معتادان متجاهر راه اندازی می شود/زندگی در استانی عاری از نازیبایی ها برازنده مردم البرز است/لزوم پاکسازی تفرجگاه های استان از ناهنجاری های اجتماعی

استاندار البرز با اشاره به اینکه در استانی عاری از نازیبایی ها برازنده مردم البرز است، گفت: با هماهنگی، تعامل و برنامه ریزی های صورت گرفته و طی ضرب العجل تعیین شده، هفته آینده اردوگاه ماده ۱۶ استان برای جمع آوری، ساماندهی و غربالگری معتادان متجاهر از اماکن عمومی و خانواده ها راه اندازی می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر محمدعلی نجفی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر ضرورت تعامل و همراهی تمامی دستگاه های مربوطه با دستگاهی که عهده دار مسئولیتی می شود افزود: در موضوع راه اندازی اردوگاه غربالگری ماده ۱۶ که به منظور جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر پیش بینی شده باید در اسرع وقت راه اندازی و بهره برداری شود.

 وی ادامه داد: در تمامی استان های کشور اردوگاه ماده ۱۶ وجود دارد ولی ایجاد این امکان در البرز مدت ها است که به تعویق افتاده از این رو با توجه به نیاز این استان با پیگیری های صورت گرفته ظرف روزهای آتی افتتاح خواهد شد.

استاندار البرز لزوم افزایش نظارت، کشف و ضبط توزیع و تولید مواد مخدر در استان گفت: بر این اساس از سوی نیروهای امنیتی و انتظامی اقدامات شایسته ای صورت گرفته که قدردانی می کنیم و انتظار می رود با تقویت این روند در تمامی شهرستان های استان به کار خود ادامه دهند.

وی افزود: زیباسازی و ایجاد امنیت فضاهای عمومی شهرها نیز از جمله تکالیف حقوق شهروندی محسوب می شود که بر این اساس با راه اندازی ادوگاه ماده ۱۶ و ساماندهی معتادان متجاهر از پارک ها و مراکز تفریحی گام بزرگی در این راستا برداشته می شود.

دکتر نجفی با بیان اینکه موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی مورد تاکید مقام معظم رهبری است اضافه کرد: مدیران باید در این بخش با حساسیت ویژه ای اقدام کرده و پیشگیری و مبارزه با آسیب های اجتماعی را در زمره کارهای معمولی خود نبینند.
 
 

کد خبر : 4519

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۹۴۵

چاپ :

ارسال به دوستان :
 

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :